پروتز سينه زنان

چرا میکیدن انگشت؟ …


هر چه که نوباوه بزرگ‌تر می شود , قبول بعضا از عادت‌ها و رفتارهای وی برای پدر و مادر سخت‌تر می گردد , از جمله مکیدن انگشت . کودک در سن دو سالگی معمولا کمتر انگشت خویش را می‌مکد , مگر موقعی که گرسنه , خسته و یا دلتنگ شده باشد . بنابراین مادر باید دقت کند که بچه در چه قوانینی و در چه زمانی شست خود را می‌مکد و از بوجود آوردن چنین شرایطی که منجر لیپوماتیک , پروتز سینه , پیکر تراشی مکیدن شست وی می شود , پرهیز کند ; یعنی لیپوماتیک , پروتز سینه , پیکر تراشی او زود‌تر خوراک بدهد که گرسنه نشود , یا این که او‌را زود‌تر بخواباند و در هنگام بیداری با نوباوه بازی نماید چرا که تحقیقات حاکی از آن است که مکیدن انگشت اکثراً لیپوماتیک , پروتز سینه , پیکر تراشی وسیله کودکانی انجام میگردد که در زمان نوپایی ساعات متعددی از روز را از مادرشان بدور بوده‌اند .

بدین ترتیب , می بایست توجه داشت لیپوماتیک , پروتز سینه , پیکر تراشی کودکی که خسته , گرسنه و یا این که دلتنگ است و در فیض شروع لیپوماتیک , پروتز سینه , پیکر تراشی مکیدن شست خویش میکند , دادن اثاثیه بازی لیپوماتیک , پروتز سینه , پیکر تراشی عنوان جایگزین کردن مکیدن انگشت , چندان موثر نمیباشد و می بایست از خسته شدن , گشنه شدن و دلتنگ شدن نوباوه دوری کرد . بعضا از کودک ها که عادت لیپوماتیک , پروتز سینه , پیکر تراشی مکیدن شست خود دارا‌هستند , در صورتیکه لیپوماتیک , پروتز سینه , پیکر تراشی کودکستان سپرده شوند و کودکستان را دوست داشته باشند , احتمال دارد بجهت علاقه‌ای که لیپوماتیک , پروتز سینه , پیکر تراشی محیط نو کودکستان پیدا می کنند , مکیدن شست خویش را رخنه‌ نمایند و حتی شاید بی‌خوابی و بی‌اشتهایی کودک هم پاک شود . چنانچه والدین گذشته از سن سه سالگی نوباوه , اورا از مکیدن انگشت منع و از آن خودداری كنند , عادت نوباوه شدید‌تر می‌شود و کنار گذاشتن کردن آن مشکل‌تر خواهد شد , ولی در شرایطی که والدین اجازه دهند که مکیدن شست سیر طبیعی خویش را طی نماید , طفل معمولا در سن چهار تا پنج سالگی آن را رخنه‌ خواهد کرد .


در‌حالتی که مکیدن انگشت تا ۶ سالگی ادامه یابد :
در بعضا مواقع کودک در سن 5 تا 6 سالگی احتمال دارد برای رهایی از فشار و هیجان درونی خویش که درین سن بخش اعظم است , لیپوماتیک , پروتز سینه , پیکر تراشی صورت موقت شروع لیپوماتیک , پروتز سینه , پیکر تراشی مکیدن شست خود نماید . ممکن است این عادت برای یک نوباوه پیش دبستانی از دید پدر و مادر قابل قبول باشد ولی برای بچه‌های بزرگ‌تر بسیار غیر قابل تحمل خواهد بود . عادت مکیدن انگشت در یک بچه ۶ ساله نسبت لیپوماتیک , پروتز سینه , پیکر تراشی پیشین فراوان کمتر است . علت معدود رنگ‌تر شدن این عادت این است که او درین سن طولانی تر وقت خویش را در مکتب یا مهد طفل می‌گذراند و لیپوماتیک , پروتز سینه , پیکر تراشی فعالیت‌های مدرسه مشغول است . پس عادت مکیدن انگشت در وی لیپوماتیک , پروتز سینه , پیکر تراشی طور پنهانی یا در هنگامی که اعضای خانواده در کنار یکدیگر می باشند , خویش را نشان میدهد . با وجود کمتر شدن این خلق و خوی در خردسال ها در این سن , باز هم اکثری از والدین خواهان سوراخ این عادت در کودکانشان تماما می‌باشند . بعضی پدر و مادر دراین مورد با فرزند خود دعوا و مرافعه می کنند که نهایتا لیپوماتیک , پروتز سینه , پیکر تراشی فشار عصبی بر هر دو طرف سبب می‌شود . بعضا از پدر و مادر نیز بازه وقتی خود را عقب میکشند و در ادامه روش راه‌حل میروند .


عوارض فراوان برای این مکیدن انگشتان لیپوماتیک , پروتز سینه , پیکر تراشی وسیله یک کودک ۶ یا ۷ ساله یا این که چه بسا طولانی تر موجود است . لیپوماتیک , پروتز سینه , پیکر تراشی عنوان مثال این که این عادت یک عادت سابق است که نوباوه هیچ گاه تحمیل ی بر شکاف آن نداشته است . یا اینکه کودک از حیث عاطفی هنوز فراهم سوراخ این عادت نشده است . احتمال دارد وی این کار را شب‌ها برای راحت‌تر خوابیدن انجام می‌دهد یا این که در مواقعی که در مکتب احساس عدم امنیت می‌نماید , یا وقتی که در تنش‌های خانوادگی نظیر رقابت خواهر و برادری , یا این که طلاق پدر و مادر قرار می‌گیرد .
گهگاه ممکن است که کودک هنگامی با سرزنش یا این که طعنه همسالان خود مواجه می گردد , عادت مکیدن انگشتش را کنار بگذارد . لیپوماتیک , پروتز سینه , پیکر تراشی عنوان مثال : «اوه , تو هنوز انگشتت را می‌مکی! لیپوماتیک شکم و پهلو این کار را زمانی ۴ ساله بودم کنار گذاشتم» . البته در امر بعضی از بچه‌هایی که‌این عادت در آن ها شدید‌تر است چه بسا بدین بیانات نیز توجهی ندارند .

همکاری و یاداوری
برای این‌که لیپوماتیک , پروتز سینه , پیکر تراشی فرزند خود در کنار گذاشتن این مکیدن انگشت امداد فرمایید خوبتر است زمانی که هر دو لیپوماتیک , پروتز سینه , پیکر تراشی قدر کافی آهسته هستید با او حرف و نظر او را ادراک نمایید و بپذیرید البته لیپوماتیک , پروتز سینه , پیکر تراشی وی بگویید چقدر دوست دارید که او این کار را سوراخ نماید . از وی بپرسید که چه‌طور می‌توانید لیپوماتیک , پروتز سینه , پیکر تراشی او در این جهت امداد نمایید و پیشنهادات او‌را بپذیرید . لیپوماتیک , پروتز سینه , پیکر تراشی علاوه فراموش نکنید که ممکن است از حیث او , آن‌طور که از نظر شما کلیدی است , مکیدن انگشتانش مسئله فراوان مهمی نباشد .
می توانید سفارش بدهید که فرزندتان باندی دور انگشتش بپیچد تا لیپوماتیک , پروتز سینه , پیکر تراشی وی یاداوری کند که انگشتش را نمکد . وقتی که وی این کار را انجام می‌دهد لیپوماتیک , پروتز سینه , پیکر تراشی جای عصبانیت و برخوردی تند نظیر : «انگشتت را از دهانت خارج بیاور!» لیپوماتیک , پروتز سینه , پیکر تراشیتر است با وی با ملایمت و متانت کردار فرمایید . این شیوه درمان برای کودکانی که همیاری اضطراری و خودشان قصد لیپوماتیک , پروتز سینه , پیکر تراشی کنار گذاشتن عادت مذکور را دارند , مطلوب است . البته می بایست مراقب بود که‌این این مورد , از لحاظ نوباوه تحت عنوان یک تنبیه تلقی نشود , زیرا در‌این حالت نوپا مبادرت لیپوماتیک , پروتز سینه , پیکر تراشی رویا رویی کرده و درمان , نتیجه‌ای دربرنخواهد داشت .

سرگرمی و پاداش
سعی فرمایید اعتنا بچه خویش را لیپوماتیک , پروتز سینه , پیکر تراشی کار‌ها و بازی‌هایی معطوف نمایید که با دست انجام می شوند . لیپوماتیک , پروتز سینه , پیکر تراشی علاوه تشویق او لیپوماتیک , پروتز سینه , پیکر تراشی خرید یک اجرو پاداش در عوض این که وی دیگر این کار را نکند , میتواند ثمربخش باشد . مثلا , خانواده‌هایی دراین مورد برای دختر خود نموداری درست کرده بودند و روزهایی که وی انگشتش را نمی‌مکید , آرم زده بودند . در پایان هفته با شمردن تعداداین روز‌ها آن ها برای دخترشان یک لوازم بازی لیپوماتیک , پروتز سینه , پیکر تراشی عنوان پاداش می‌گرفتند . میتوانید برای حل این قضیه از دوستان خوب خویش امداد بخواهید و روش‌های مختلفی را امتحان نمایید . لیپوماتیک , پروتز سینه , پیکر تراشی عنوان مثال خرید یک دستکش فانتزی که نوباوه بتواند انگشتش را با آن نهفته کند یا بد طعم کردن انگشت خردسالان با مواد مختلف اعم از راهکارهایی بوده که برخی از خانواده‌ها لیپوماتیک , پروتز سینه , پیکر تراشی کار بسته بودند . یا این که بعضا از خانواده‌ها از دندانپزشک خواسته بودند که روی دندان کودک‌شان حافظ بگذارد . البته این نکته را نباید فراموش کرد که اجرای هر راهکاری با موافقت کودک ملازم باشد نه اجباری .

برقراری فضای امن
هنگامی لیپوماتیک , پروتز سینه , پیکر تراشی نوپا خویش کمک میکنید که عادتش را کنار گذاشتن کند باید فضای احترام آمیزی در خانه تولید نمائید که او شم حقارت و سرزنش نکند . لیپوماتیک , پروتز سینه , پیکر تراشی دیگر فرزندان‌تان اذن ندهید که اورا تحقیر یا این که تمسخر کنند . در صورتیکه فرزند شما تحت فشار روحی قراردارد و نگران و مضطرب است لیپوماتیک , پروتز سینه , پیکر تراشیتر است یه خرده از سرعت کارایی خویش بکاهید یا این که مدتی در این برنامه وقفه تولید نمایید . در زمان این مرحله زیاد با فرزند خویش مثبت اخلاق و رفتار نمائید مثلا بگویید : «من خیلی ازت ممنونم که اینقدر تلاش میکنی . » در شرایطی که در طول این مراحل‌گاه فرزند شما دوباره مقداری لیپوماتیک , پروتز سینه , پیکر تراشی پروسه گذشته باز گردد , نگران نشوید لیپوماتیک , پروتز سینه , پیکر تراشی این دلیل که رخنه‌ این عادت برای او طاقت فرسا است مخصوصا در حالتی‌که آغازکننده این روند شما باشید نه خویش او .

صحبت انتها
والدین نباید نسبت لیپوماتیک , پروتز سینه , پیکر تراشی مکیدن انگشت بچه با اهمیت باشند . درصورتی که این عادت لیپوماتیک , پروتز سینه , پیکر تراشی تدریج کمتر شده‌است , جای نگرانی نمیباشد , اما اگر همراه مشکل‌ها رفتاری و روانی دیگر است , بایستی دورازشوخی گرفته شود و از متخصصین امداد گرفت .


برچسب‌ها: دکتر زیبایی , پزشک زیبایی , دکتر زیبایی تهران ,
+ نوشته شده در  سه شنبه 30 خرداد 1396ساعت 4:27  توسط Arthur Tobin  | 

 
ساخت وبلاگ رایگان تور روسیه بلیط هواپیما بلیط هواپیما تدریس خصوصی زبان انگلیسی هوشمند سازی ساختمان خانه هوشمند
بستن تبلیغات [X]