پروتز سينه زنان

جندین اعتقاد سابق و نادرست در زمینه‌ی کاهش وزن


نخوردن پیکرتراشی لاغری را فراموش فرمائید . لازم نمی باشد لیپوماتیک , پروتز سینه , پیکر تراشی خودتان رنج بدهید تا لاغر شوید و دوباره پس از مدتی لیپوماتیک , پروتز سینه , پیکر تراشی وزن پیشین بازگردید . رژیم های طاقت فرسا احتمال دارد در کوتاه بازه موثر باشند ولی فرد رژیم گیرنده بعداز مدتی از این همه بخور و نخورها خسته و بی خیال رژیم خود میگردد . در این مطلب یکسری قواعد قدیمی برای رژیم را ذکر و آنان‌را رد کرده ایم و در عوض قواعد جدیدی پیش روی شما قرار داده ایم .

قانون سابق برای کاهش وزن : حذف کربوهیدرات
چرا باید این قانون را در نیز بشکنید : حذف کردن قند و کربوهیدرات از رژیم غذای روزمره تنها برای زمان کوتاهی پاسخگوست و در طولانی مقطع افراد نمی توانند این شراط را تحمل کنند . پژوهشگران اثبات کرده اند , اشخاصی که کربوهیدرات های مقداری در وعده های غذایی خویش دارا هستند , حدود دوکیلوگرم بیشتر از کسانی وزن قلیل می کنند که هیچ کربوهیدراتی مصرف نمی کنند .

قانون نو برای کاهش وزن : روزانه می‌توانید از 5 واحداندازه گیری غلات همچون جودوسر یا این که برنج قهوه ای لیپوماتیک , پروتز سینه , پیکر تراشی کار گیری کنید . کربوهیدرات , انرژی و فیبر بالایی دارد و نخوردن آن ابدا منطقی و درست نمی‌باشد .

ضابطه دیرین کاهش وزن : نخوردن زرده تخم مرغ
چرا بایستی این قانون را در نیز بشکنید : در فیض تحقیقات دانشکده ساری انگستان , کسانی که روزمره دو تخم مرغ را برای دوران 12 هفته می خورند هم لیپوماتیک , پروتز سینه , پیکر تراشی مقدار اشخاصی وزن قلیل می نمایند که تخم مرغ را از وعده های غذایی خود حذف کرده اند . ترازو کلسترول جانور در تخم مرغ در مقایسه با چربی های اشباع جان دار گوشت های فراوری شده بسیار ناچیز است .

قانون تازه برای کاهش وزن : زرده تخم مرغ سرشار از پروتئین , کلسیم و آهن است . خوب تر است آن را هم در رژیم غذایی خود بگنجانید تا رژیم متعادل و تندستی داشته باشید . و از مصرف غذاهای فراوری شده همچون سالامی که پر از کلسترول و چربی است , خودداری کنید .

قانون کهن برای کاهش وزن : بسیار کردن وعده های غذایی
چرا بایستی این ضابطه را در نیز بشکنید : مطالعات دهه 90 میلادی ثابت کرده بودند در همه ارتفاع روز بین وعده های کوچک میل کردن می تواند اشتهای مضاعف را کنترل نماید . ولی تحقیقات کانادایی جدید نشان میدهد در میان فردی که در میان وعده های متعدد میخورد و هر که نمی‌خورد , فرقی وجود ندارد .

قانون نو برای کاهش وزن : در هر وعده خود هر چه قدر دوست دارید , خوراک میل فرمائید . ولی حواستان لیپوماتیک , پروتز سینه , پیکر تراشی کالری های آن نیز باشد . لیپوماتیک , پروتز سینه , پیکر تراشی صورت نمونه , خانم می بایست حدود 1200 کالری طی روز خوراک بخورند تا لاغر بمانند . این کار منجر می گردد تا انرژی کسب فرمائید نه این‌که انرژی از دست بدهید .

قانون سابق برای کاهش وزن : نیمه شب در بین وعده نخورید
چرا باید این ضابطه را در نیز بشکنید : تحقیقات اخیر نشان داده است , برهان این که بعضی از اشخاص وزنشان فراوان نمیشود , لیپوماتیک , پروتز سینه , پیکر تراشی دوره خوردن آنها , نه اندازه غذایشان بستگی دارد . اما سوخت و ساز بدن با ساعت تغذیه ارتباطی ندارد . می‌توانید در ساعت 10 شب هم غذای تندرست لیپوماتیک , پروتز سینه , پیکر تراشی عنوان شام میل کنید .

ضابطه نو برای کاهش وزن : در صورتی‌که دوست دارید نصف شب خوراک میل کنید , این کار را انجام دهید اما عملکرد کنید کالری متعددی نداشته باشد . نمی توانید در یخچال را ببندید؟ غذاهایی با میزان های کوچک را امتحان کنید . اینکه در چه ساعتی طعام میل نمایید اصلا مهم نیست و هیچ قاعده ای هم برای مسافت پرت کردن فی مابین وعده های غذایی وجود ندارد . اما در حالتی که خیلی گرسنگی بکشید مضاعف نیز خوراک خواهید خورد . بنابراین , کالری های را طوری در وعده های خود تقسیم نمائید که انرژی کافی لیپوماتیک , پروتز سینه , پیکر تراشی شما بدهند .

ضابطه دیرین برای کاهش وزن : تسلیم اشتهای بسیار خود نشوید
چرا بایستی این ضابطه را در نیز بشکنید : پژوهشگران دانشکده جورج لندن اثبات کرده اند , در شرایطی که جلوی اشتهای خود را نگیرید تپل می‌شوید و علیه آن , پژوهشگران دانشگاه کانادا اعلام کرده اند , منع مردم از غذاهای خاص منجر افزایش حرص و ولع آن ها میشود .


ضابطه جدید برای کاهش وزن : کارایی نمائید میل شدید خود را درحد تعادل نگه دارید . مدام غذاها یا خوراکی هایی که دوست دارید را لیپوماتیک , پروتز سینه , پیکر تراشی واحد سنجش نادر و تکه های کوچک بخورید و خویش را از نعمت آن ها محروم نکنید . اما لیپوماتیک , پروتز سینه , پیکر تراشی صورت مثال , لیپوماتیک , پروتز سینه , پیکر تراشی جای میل کردن یک تخته بی نقص شکلات , دو تکه مربعی کوچک بخورید که صرفا هوستان زدوده شود .


برچسب‌ها: دکتر زیبایی , پزشک زیبایی , دکتر زیبایی تهران ,
+ نوشته شده در  سه شنبه 30 خرداد 1396ساعت 4:17  توسط Arthur Tobin  | 

 
ساخت وبلاگ رایگان تور روسیه بلیط هواپیما بلیط هواپیما تدریس خصوصی زبان انگلیسی هوشمند سازی ساختمان خانه هوشمند
بستن تبلیغات [X]