پروتز سينه زنان


فروشگاه ساز

میزبان بلاگ

جندین اعتقاد سابق و نادرست در زمینه‌ی کاهش وزن


نخوردن پیکرتراشی لاغری را فراموش فرمائید . لازم نمی باشد لیپوماتیک , پروتز سینه , پیکر تراشی خودتان رنج بدهید تا لاغر شوید و دوباره پس از مدتی لیپوماتیک , پروتز سینه , پیکر تراشی وزن پیشین بازگردید . رژیم های طاقت فرسا احتمال دارد در کوتاه بازه موثر باشند ولی فرد رژیم گیرنده بعداز مدتی از این همه بخور و نخورها خسته و بی خیال رژیم خود میگردد . در این مطلب یکسری قواعد قدیمی برای رژیم را ذکر و آنان‌را رد کرده ایم و در عوض قواعد جدیدی پیش روی شما قرار داده ایم .

قانون سابق برای کاهش وزن : حذف کربوهیدرات
چرا باید این قانون را در نیز بشکنید : حذف کردن قند و کربوهیدرات از رژیم غذای روزمره تنها برای زمان کوتاهی پاسخگوست و در طولانی مقطع افراد نمی توانند این شراط را تحمل کنند . پژوهشگران اثبات کرده اند , اشخاصی که کربوهیدرات های مقداری در وعده های غذایی خویش دارا هستند , حدود دوکیلوگرم بیشتر از کسانی وزن قلیل می کنند که هیچ کربوهیدراتی مصرف نمی کنند .

قانون نو برای کاهش وزن : روزانه می‌توانید از 5 واحداندازه گیری غلات همچون جودوسر یا این که برنج قهوه ای لیپوماتیک , پروتز سینه , پیکر تراشی کار گیری کنید . کربوهیدرات , انرژی و فیبر بالایی دارد و نخوردن آن ابدا منطقی و درست نمی‌باشد .

ضابطه دیرین کاهش وزن : نخوردن زرده تخم مرغ
چرا بایستی این قانون را در نیز بشکنید : در فیض تحقیقات دانشکده ساری انگستان , کسانی که روزمره دو تخم مرغ را برای دوران 12 هفته می خورند هم لیپوماتیک , پروتز سینه , پیکر تراشی مقدار اشخاصی وزن قلیل می نمایند که تخم مرغ را از وعده های غذایی خود حذف کرده اند . ترازو کلسترول جانور در تخم مرغ در مقایسه با چربی های اشباع جان دار گوشت های فراوری شده بسیار ناچیز است .

قانون تازه برای کاهش وزن : زرده تخم مرغ سرشار از پروتئین , کلسیم و آهن است . خوب تر است آن را هم در رژیم غذایی خود بگنجانید تا رژیم متعادل و تندستی داشته باشید . و از مصرف غذاهای فراوری شده همچون سالامی که پر از کلسترول و چربی است , خودداری کنید .

قانون کهن برای کاهش وزن : بسیار کردن وعده های غذایی
چرا بایستی این ضابطه را در نیز بشکنید : مطالعات دهه 90 میلادی ثابت کرده بودند در همه ارتفاع روز بین وعده های کوچک میل کردن می تواند اشتهای مضاعف را کنترل نماید . ولی تحقیقات کانادایی جدید نشان میدهد در میان فردی که در میان وعده های متعدد میخورد و هر که نمی‌خورد , فرقی وجود ندارد .

قانون نو برای کاهش وزن : در هر وعده خود هر چه قدر دوست دارید , خوراک میل فرمائید . ولی حواستان لیپوماتیک , پروتز سینه , پیکر تراشی کالری های آن نیز باشد . لیپوماتیک , پروتز سینه , پیکر تراشی صورت نمونه , خانم می بایست حدود 1200 کالری طی روز خوراک بخورند تا لاغر بمانند . این کار منجر می گردد تا انرژی کسب فرمائید نه این‌که انرژی از دست بدهید .

قانون سابق برای کاهش وزن : نیمه شب در بین وعده نخورید
چرا باید این ضابطه را در نیز بشکنید : تحقیقات اخیر نشان داده است , برهان این که بعضی از اشخاص وزنشان فراوان نمیشود , لیپوماتیک , پروتز سینه , پیکر تراشی دوره خوردن آنها , نه اندازه غذایشان بستگی دارد . اما سوخت و ساز بدن با ساعت تغذیه ارتباطی ندارد . می‌توانید در ساعت 10 شب هم غذای تندرست لیپوماتیک , پروتز سینه , پیکر تراشی عنوان شام میل کنید .

ضابطه نو برای کاهش وزن : در صورتی‌که دوست دارید نصف شب خوراک میل کنید , این کار را انجام دهید اما عملکرد کنید کالری متعددی نداشته باشد . نمی توانید در یخچال را ببندید؟ غذاهایی با میزان های کوچک را امتحان کنید . اینکه در چه ساعتی طعام میل نمایید اصلا مهم نیست و هیچ قاعده ای هم برای مسافت پرت کردن فی مابین وعده های غذایی وجود ندارد . اما در حالتی که خیلی گرسنگی بکشید مضاعف نیز خوراک خواهید خورد . بنابراین , کالری های را طوری در وعده های خود تقسیم نمائید که انرژی کافی لیپوماتیک , پروتز سینه , پیکر تراشی شما بدهند .

ضابطه دیرین برای کاهش وزن : تسلیم اشتهای بسیار خود نشوید
چرا بایستی این ضابطه را در نیز بشکنید : پژوهشگران دانشکده جورج لندن اثبات کرده اند , در شرایطی که جلوی اشتهای خود را نگیرید تپل می‌شوید و علیه آن , پژوهشگران دانشگاه کانادا اعلام کرده اند , منع مردم از غذاهای خاص منجر افزایش حرص و ولع آن ها میشود .


ضابطه جدید برای کاهش وزن : کارایی نمائید میل شدید خود را درحد تعادل نگه دارید . مدام غذاها یا خوراکی هایی که دوست دارید را لیپوماتیک , پروتز سینه , پیکر تراشی واحد سنجش نادر و تکه های کوچک بخورید و خویش را از نعمت آن ها محروم نکنید . اما لیپوماتیک , پروتز سینه , پیکر تراشی صورت مثال , لیپوماتیک , پروتز سینه , پیکر تراشی جای میل کردن یک تخته بی نقص شکلات , دو تکه مربعی کوچک بخورید که صرفا هوستان زدوده شود .


برچسب‌ها: دکتر زیبایی , پزشک زیبایی , دکتر زیبایی تهران ,
+ نوشته شده در  سه شنبه 30 خرداد 1396ساعت 4:17  توسط Arthur Tobin  | 

 
دانلود اهنگ جدید بالابر قیمت لپ تاپ ایسوس سری K555 قیمت لپ تاپ ایسوس سری U قیمت لپ تاپ ایسوس سری v قیمت لپ تاپ ایسوس سری k قیمت لپ تاپ ایسوس سری N قیمت لپ تاپ ایسوس سری x قیمت لپ تاپ لپ تاپ قیمت قیمت تبلت قیمت انواع تبلت راهنمای خرید گوشی راهنمای خرید موبایل راهنمای خرید تلویزیون بهترین گوشی برای بازی بهترین گوشی برای سلفی بلیط هواپیما دانلود آهنگ جدید ویلا شمال دوربین مداربسته
بستن تبلیغات [X]